Stāsti

Emīls

Mani ļoti aizrauj Jaunsardze, tautiskās dejas, nedaudz arī politika un vēsture. Un mūzika es neatceros kaut vienu dienu, kad es bez tās esmu izticis, protams tā man ļoti patīk.

3.Es domāju, ka esmu foršs, jo pārzinu vairākas tēmas, varu runāt par dažādām lietām, kas interesē cilvēkus. Tāpēc ar mani vienmēr ir interesanti. Un tā ir mana labāka īpašība saprasties ar cilvēkiem.

Dažkārt es mēdzu būt pārāk impulsīvs un paļauties uz instinktiem, un esmu pamanījis, ka satiksmē tas ir ļoti bīstami, bet citās jomās, tas var manu efektivitāti palielināt.

Mikus

Mani aizrauj sportošana, visādi pasākumi, basketbols, riteņbraukšana, mašīnas, motocikli, ir vēl citas lietas kas mani aizrauj.

Esmu foršs, jo man ir daudz ko stāstīt. Sākumā parasti esmu kluss, bet, kad mani iepazīst tuvāk, es esmu daudz runātīgāks.

Man ir lēna domāšana, tas ir, kad man kaut ko prasa, es parasti vusu apdomāju pirms atbildu. Varētu teikt, ka esmu uzticams, jo ātri aizmirstu lietas un tāpēc nevaru atkālt citiem noslēpumus, ko nevajag.

Evelīna

Man patīk klausīties mūziku. Man patīk zīmēt, peldēties, pastaigāties, spēlēt dažādās spēles un ģitāru. Man patīk braukt ekskursijās vai pārgājienos. Un vēl man ļoti patīk izdarīt ko traku..

Esmu labsirdīga, izpalīdzīga, komunikabla.

Mana sliktā īpašība, kas ne vienmēr ir slikta, ir mana skaļā runāšana. Bet citreiz tas pat labi noder.

Mārtiņš

Mani ļoti aizrauj sports it īpaši volejbols, mūzika un arī kopā būšana ar draugiem.

Esmu foršs, jo varu runāt par vairākām tēmām un tas cilvēkiem ir interesanti, jo varu izteikt viedokli gandrīz par jebko.

Es mēdzu būt uzticīgs kas ne vienmēr ir labi, jo reizēm iznākums nav tāds kā es to vēlējos, nākas vilties cilvēkos, bet tā pat man uzticība liekas svarīga īpašība.

Rihards

Nodarbojos ar sportu. Visvairāk patīk basketbolu spēlēt. Brīvo laiku vislabāk gribu pavadīt ar draugiem, kas spēj pa katru nieku izdomāt kādu joku. Un arī man patīk jokoties.

Es esmu ļoti superīgs un foršs, ar mani ir jautri, jo vienmēr izsaku kādu joku. Tas tāpēc, ka man patīk iepriecināt cilvēkus.

Kaspars

Man patīk nodarboties ar basketbolu, pastaigāties un braukt ar riteni. Brīvo laiku parasti pavadu pie datora datora vai āra eju. Draugi, saka, ka esmu mazliet traks, bet labā ziņā, jo ar mani ir jautri, esmu interesants. Un vēl… Es izskatos jaunāks, nekā es esmu! J

 

Rūdis Rūdolfs

Es brīvajā laikā braukājos ar riteni un klausos mūziku. Esmu komunikabls, asprātīgs un drošs. Nebaidos no izaicinājumiem.                 

Man patīk palīdzēt vecākiem, dažādos darbos. No darba nebaidos un tas, es domāju, ir labi, jo tad dzīvē var kaut ko sasniegt.

Renāte

Man patīk Jaunsardze, gulēt saulītē, klausīties mūziku, lasīt, rakstīt dzeju, dejot un dziedāt. Patiesībā, daudz kas mani iepriecina, tikai jāmāk priecāties par sīkumiem. 🙂

Esmu forša, jo esmu ļoti atvērta un draudzīga. Man ļoti patīk iepazīt cilvēkus. Teiksim tā, esmu non-judgmental, līdz ar to ar mani ir viegli komunicēt. Patīk joki un protu par tiem pasmieties.

Spītība ir mana sliktā īpašība, ko es pat gluži neuzskatu par sliktu. Es beztolkā nestrīdos, spēju piekāpties un nonākt pie kompromisa, taču, ja no sirds ticu, ka man ir taisnība, tad spītēšos līdz galam.

Andris

Man ļoti patīk braukt ar traktoriem. Tad es jūtos kaut kā savādāk. Citreiz patīk arī kādu spēli kopā ar draugiem uzspēlēt.

Esmu smieklīgs. Daudzreiz izdodas sasmīdināt kādu, jokoju, esmu asprātīgs. Man ļoti patīk redzēt kā cilvēki smaida.

Esmu ļoti runātīgs un skaļš. Citreiz, kad ir kāds pasākums, tas ļoti izpalīdz.

Jānis

Patīk basketbols, tātad esmu sportisks. Patīk darīt dažādas lietas, organizēt pasākumus, iepriecināt cilvēkus. Esmu jautrs, visu laiku mēģinu smaidīt, esmu priecīgs.

Esmu atsaucīgs, mēģinu palīdzēt, ja kādam vajag, laipns.

Gerts

Es zinu, ka es esmu gudrs un zinošs par daudzām tēmām. Un zinu, ko es gribu sasniegt dzīvē. Labi māku runāt ar cilvēkiem, pamatot savu viedokli. Nebaidos no kritikas vai nepatīkamiem komentāriem.

Patīk palīdzēt cilvēkiem un uzņemties dažādus uzdevumus, es varētu būt līderis. Esmu arī jautrs un laipns.

0